yükleniyor

Google'da geçen hafta en çok aranan kelimeler neler?

Geçen hafta Interpress’in GoogleTürkiye'den elde ettiği verilere göre 26 Mart – 2 Nisan 2018 tarihleri arasında Google’da en çok aranan ismin, evlilik programlarıyla adını Türkiye'ye duyuran ve en son intihar etmesiyle gündeme gelen “Caner Toygar” olduğu ortaya çıktı.

Geçen haftanın çok konuşulan bir diğer konusu, “Getcontact silme, telefon rehberinde nasıl kayıtlıyım?” olurken, konu gündemi bir hayli meşgul etti. Üçüncü sırada ise artık dünya üzerinde geleneksel hale gelen “1 Nisan şakaları” insanların en fazla aradığı konular arasında yer aldı.

Google’da en çok aranan dördüncü konu “Duygu Sakuçoğlu, Poyraz Sakuçoğlu” olurken, iki kardeşin sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları gündeme damga vurdu. Geçen hafta içinde şair, gazeteci, oyuncu ve çevirmen “Ülkü Tamer” hayata gözlerini yumarken değerli isim Google’da en çok aranan isimler arasında yer aldı.

Geçen hafta Google’da en çok aranan ilk 10 konudan diğerleri ise sırasıyla “Seda Akgül, Nihat Doğan”, “Dünya Tiyatrolar Günü”, “Torba yasa, Resmi Gazete”, “Çandarlı Halil Paşa neden asıldı” ve “Enes Kanter, Ersan İlyasova” olarak tespit edildi.

Google’da geçen hafta en çok aranan diğer konular ise şöyle sıralandı:

11. Emekliye bayram ikramiyesi 2018
12. Alara Karademir
13. Hakan Peker
14. Benzin fiyatları
15. Nefes Kredisi 2018
16. Fatma Benli, Kosova
17. Mehmet Çevik
18. Engin Öztürk
19. Süreyya Küçük
20. Mehtap Bayri
21. Demet Özdemir
22. Tel Rıfat
23. İstanbul, yürüyen merdiven kazası
24. YDS 2018
25. Mitomani nedir
26. Müge Anlı
27. Nur Yerlitaş
28. Şevval Sam
29. Ankara metro kazası
30. Yılmaz Güney

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!